• Kuo šis renginys skiriasi nuo kitų panašaus pobūdžio renginių?
Paprastai būna arba pramoginis arba sportinis renginys. Nuotykių lenktynės „Nykštietiškas triatlonas“ apima turizmą, sportą ir pramogas:
– vien dalyvavimas nuotykių lenktynėse yra unikali (nepakartojama) pramoga
– tai koncertinė programa ne taip aktyviai nusiteikusiems renginio svečiams (jūsų šeimai, draugams)
– tai unikalus būdas iš arti susipažinti su krašto turistiniais ištekliais (kultūros paveldu, gamtos vertybėmis, paslaugomis)
– tai nuoširdus renginys, kuris trunka kelias dienas. Viena diena – oficiali dalis. O kita – neformali
– tai renginys, kuriame labai sunku nustatyti takoskyrą tarp renginio dalyvio, žiūrovo ar organizatoriaus
– tai renginys, kuriame daugiau dalyvių nei žiūrovų. Renginys skatinantis veikti…

  • Neturi reikiamo inventoriaus?
Dėl trūkstamo inventoriaus (apraišų, repšniūrų karabinų ar baidarės baidarių regatai) kreipkis adresu n.t.info@pramoguslenis.lt – pasistengsime padėti.

  • Reikia nakvynės?
Renginio dienomis nakvynę palankesnėmis sąlygomis padės pasirūpinti renginio rėmėjai: kaimo turizmo sodybos ir viešbučiai. Jų sarašas bus paskelbtas naujienlaiškyje.

  • Dalyvauji pirmą kartą?
Pradėk nuo Dviračių rogainingo arba Baidarių regatos trasų: Jos nereikalauja fizinio pasiruošimo ir gali būti puiki pramoga draugams, šeimai ar kolektyvui.

  • Kyla klausimų? – pirmiausia skaityk nuostatus naujienlaiškius!

Negavai kažkurio naujienlaiškio? Visi naujienlaiškiai yra talpinami čia.

  • Koks turi būti inventorius? 
Dviratis – daugelyje N.T. trasų yra labai svarbus elementas, todėl pasistenkite kad jis būtų tvarkingas. Rekomenduojame naudoti MTB (kalnų) dviratį su miško takeliais važinėti pritaikytomis padangomis. Varžytis bus maloniau, jei dviratis turės amortizatorių.
Sportiniai bateliai turėtų būti patvarūs, su grubesniu ir kietesniu padu. Naujus batelius prieš dalyvaujant N.T. būtinai minimum keletą kartų išbandykite.
Apranga turėtų būti pasirinkta priklausomai nuo oro salygų, tačiau rekomenduojame rinktis greitai džiūstančio (kvėpuojančio) audinio maikutę ir ilgas lengvo audinio aptemptas sportines kelnes, kad jos nesukeltų jums diskomforto bėgant per mišką ar nešienautą pievą.
Telefonas su fotokamera turėtų būti pilnai įkrautas.
Kompasas reikalingas, tačiau jei jūs nepuoselėjate ambicijų laimėti, jis gali būti paprastas. Svarbu rodytų teisingai:)
Kuprinė reikalinga nedidelė: priklausomai nuo pasirinktos trasos – 10-20L. Rekomenduojame naudoti kuprines, kurios pritaikytos laikyti gėrimui (Hydropack – ypač naudingas, nes kelias valandas nuolat sportuojant reikia gerti daug skysčių), yra prigludę prie kūno (bėgant nemaskatuoja).
Registruotis